Skip to main content

Soutěž o 5 knih Arboriáni v temných časech

Konec soutěže
Celková cena výher
2235 Kč
Počet výherců
5

Kniha Arboriáni v temných časech v sobě snoubí historickou beletrii z období 2. světové války a novodobý dobrodružný román. Do fiktivního příběhu jsou zasazeny události skautského odboje, ke kterým skutečně došlo. Dnešní deváťáci Lucka, Honza a Patrik, zjistí, že jejich známý starý pan Jílek měl kdysi nevlastního bratra Jirku, o kterém dosud nevěděl. Kam tento hoch, který v době nacistické okupace chodil do skautského oddílu Arboriáni, zmizel? Proč panu Jílkovi rodiče o jeho bratrovi nikdy neřekli? Kdo byl odvážný a kdo podlehl strachu a výhrůžkám? Kam až mohlo zajít nacistické zlo?

Lucka, Honza a Patrik, začnou pátrat v historii. Zdánlivě nevinné bádání se však začne vyostřovat, protože někteří pamětníci ještě žijí a mají svůj osobní zájem na tom, aby dávné záhady nikdo neotvíral.

Dobrodružný příběh je plný foglarovského tajemna a nečekaných zvratů. Do děje přímo vtáhne moderní jazyk a svižný styl vyprávění, který je pro dnešní mladou generaci čtivý. Kniha je vhodná pro čtenáře od 12 let, ale na své si přijdou i dospělí milovníci literatury.

Více na familium.cz

Nakladatelství Familium

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Antonín Č****, Břeclav
Štěpánka V********, Veselí nad Moravou
Ilona H********, Kralupy nad Vltavou
Leona H*********, Teplice
Terezie K****, Moravská Třebová


Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
Výhru zašleme na nejbližší Zásilkovnu vašeho bydliště.


(Official Google Graph services)