Skip to main content

Soutěž o 5 knih Tichošlap

Konec soutěže
Celková cena výher
1250 Kč
Počet výherců
5

Knihy Sylvy Lauerové mají mnoho nadšených příznivců. Je o nich totiž známo, že čtenáře přímo zavalí energií ukrytou v příběhu. Ať se jim to líbí, nebo ne. Snad proto je na místě upozornění, že nový psychologický thriller z pera kontroverzní české spisovatelky vás rozhodně šetřit nebude. Ponurý a plný tichých paradoxů našeho života.

Jezdíte rádi metrem? Po přečtení nového románu Sylvy Lauerové už s tak lehkým srdcem do pražského metra vstupovat nebudete.

TICHOŠLAP – ROMÁN VE ZNAMENÍ TICHÝCH KROKŮ

Šest dní, paralelní svět podzemí pražského metra, pět životních příběhů, které spojuje jen jedno – tiché kolébavé kroky muže bez minulosti. Tři osudová setkání, lehce přehlédnutelná ve spěchu každodenního života. Pokud by v české literatuře existoval žánr komorního thrilleru, pak by se Tichošlap mohl stát čestným zástupcem této literární kategorie. Sylva Lauerová nabízí svým čtenářům opět něco zcela nového. Delikátní, mrazivý i lidský román.

Hlavní linie příběhu je pečlivě uschována za každodenními obrazy obyčejných lidských životů – nezralé, nešťastné a samu sebe hledající Anety, zamilovaného a ambiciózního podnikatele Pavla, dominantní, úspěšné a citově okoralé galeristky Sonji a dvou starých žen. Životů, které spojuje jen jedno – přítomnost tichých kolíbavých kroků muže bez minulosti. Muže, který nemluví. Muže, který se ke spánku ukládá v temné místnosti starého činžovního domu a nekonečné hodiny tráví v prostorách pražského metra. Co v něm hledá? Co jej nutí nutí žít v paralelním světě mnoho desítek metrů pod zemí?

Nakladatelství van Aspen

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Alena M*******, Vyškov
Alžběta V********, Olomouc
Růžena R******, Ústí nad Labem
Nikola H********, Žatec
Alžběta K*****, Jičín


Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
Výhru zašleme na nejbližší Zásilkovnu vašeho bydliště.


(Official Google Graph services)